Arkadiusz Świercz

Prezes Zarządu

W branży ubezpieczeniowej od 1994 roku. Jeszcze w trakcie studiów na SGH rozpoczął pracę w Centrali PZU S.A. W latach 1995-1997 był pracownikiem Biura Ubezpieczeń Centralnych. W kwietniu 1997 roku związał się z firmą brokerską KBU Protektor S.A., w której przez kolejne trzy lata pełnił funkcje: Zastępcy Dyrektora Departamentu Ubezpieczeń Komunikacyjnych oraz Menadżera Produktu. W 2000 roku był jednym z pomysłodawców sprzedaży polis przez Internet i współzałożycielem dwóch spółek: Polski Portal Ubezpieczeniowy S.A. (broker on-line) oraz Expertia Sp. z o.o. (multiagencja ubezpieczeniowa). W okresie 2000-2002 był w PPU Członkiem Zarządu, a następnie jej Wiceprezesem. Od lipca 2002 objął obowiązki Prezesa Zarządu Expertia Sp. z o.o., które pełnił do października 2006 roku. W lutym 2007 roku został Prezesem Zarządu i udziałowcem Consultia Sp. z o.o. Był uczestnikiem wielu szkoleń z zakresu zarządzania, finansów i sprzedaży. Posiada zdany egzamin brokerski. W Consultia Sp. z o.o. odpowiada za współpracę z zakładami ubezpieczeń, nadzór merytoryczny nad obsługą klientów korporacyjnych, relacje inwestorskie oraz koordynację działań związanych z bieżącym funkcjonowaniem Spółki. Prywatnie kolekcjonuje starodruki i interesuje się sportem oraz motoryzacją i nowinkami technologicznymi. Lubi książki i podróże.

Aktualności

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)