Zarząd

Consultia Sp. z o.o. jest spółką powołaną do życia przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w zakresie ubezpieczeń, likwidacji szkód, IT, finansów oraz budowy i zarządzania strukturami sprzedażowymi. Nazwa firmy bazuje na międzynarodowym słowie konsultant podkreślającym wiedzę i posiadane doświadczenie. Są to kluczowe czynniki budowania zaufania klientów na rynku pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Logotyp, w którym wykorzystano slogan „finanse & ubezpieczenia” w sposób jednoznaczny sugeruje kierunek działania obrany przez spółkę.

Jesteśmy skutecznym, profesjonalnym i otwartym na wyzwania zespołem z praktycznym doświadczeniem w różnych sektorach rynku. Nasze kompetencje i umiejętności zdobywaliśmy m.in. w zakładach Ubezpieczeń oraz firmach brokerskich. Sumę tych doświadczeń połączyliśmy w stworzonej przez nas od podstaw firmie Consultia.

Arkadiusz Świercz
Prezes Zarządu
Sebastian Miśta
Członek Zarządu

Aktualności

2019-08-23 Generali stawia na rozwój w Rosji i na rynkach WNPGiorgio Callegari, CEO Generali w Rosji i na rynkach Wspólnoty Niepodległych Państw, podkreśla, że w najbliższych latach włoski ubezpieczyciel (...)
2019-08-23 Szybka likwidacja w PZU w momencie szkód masowychPZU przypomina, że żaden klient ubezpieczyciela poszkodowany przez burze, nawałnice, wichury nie zostanie bez pomocy. W razie wystąpienia (...)