Zarząd

Consultia Sp. z o.o. jest spółką powołaną do życia przez osoby z wieloletnim doświadczeniem i kompetencjami w zakresie ubezpieczeń, likwidacji szkód, IT, finansów oraz budowy i zarządzania strukturami sprzedażowymi. Nazwa firmy bazuje na międzynarodowym słowie konsultant podkreślającym wiedzę i posiadane doświadczenie. Są to kluczowe czynniki budowania zaufania klientów na rynku pośrednictwa finansowego i ubezpieczeniowego. Logotyp, w którym wykorzystano slogan „finanse & ubezpieczenia” w sposób jednoznaczny sugeruje kierunek działania obrany przez spółkę.

Jesteśmy skutecznym, profesjonalnym i otwartym na wyzwania zespołem z praktycznym doświadczeniem w różnych sektorach rynku. Nasze kompetencje i umiejętności zdobywaliśmy m.in. w zakładach Ubezpieczeń oraz firmach brokerskich. Sumę tych doświadczeń połączyliśmy w stworzonej przez nas od podstaw firmie Consultia.

Arkadiusz Świercz
Prezes Zarządu
Sebastian Miśta
Członek Zarządu

Aktualności

2019-06-26 Gothaer za chwilę stanie się oficjalnie WieneremGothaer otrzymał zgodę Komisji Nadzoru Finansowego na zmianę nazwy swojej firmy na Wiener. Zmiana to efekt wejścia Gothaera do grupy VIG (zobacz: (...)
2019-06-26 NIK zapowiada kontrolę ubezpieczeń rolnychNajwyższa Izba Kontroli informuje, że przygotowuje się do podjęcia kontroli w zakresie ubezpieczeń rolnych. Dotychczas jedynie podczas kontroli (...)