Kariera

Dynamiczny rozwój naszej firmy wymusza stałe monitorowanie rynku w poszukiwaniu wykwalifikowanych pracowników i partnerów na terenie całego kraju. Jeśli więc jesteś kreatywny, posiadasz wyższe wykształcenie lub jesteś w trakcie kształcenia, potrafisz i lubisz pracować w grupie, chcesz współuczestniczyć w budowie zespołu ukierunkowanego na sukces, stale się doskonalisz i dążysz do rozwoju osobistego, nowe wyzwania traktujesz jako wartościowe doświadczenia, wykazujesz się inicjatywą i chcesz dołączyć do nas, prześlij nam na adres kariera@consultia.pl swoją aplikację (CV ze zdjęciem i list motywacyjny).

Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Consultia Sp. z o.o. zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883).

Jednocześnie informujemy, że będziemy się kontaktować tylko z wybranymi osobami, których aplikacje zostaną rozpatrzone pozytywnie