Wydarzenia

10 grudzień 2014
Consultia Partnerem Generalnym Link4

Miło nam poinformować, że Consultia Sp. z o.o. otrzymała na początku grudnia br. Certyfikat Partnera Generalnego zarówno w ramach pośrednictwa w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, jak również w pozyskiwaniu Agencji Ubezpieczeniowych do współpracy.

W/w wyróżnienie traktujemy jako dowód na bardzo dobrze układającą się współpracę popartą dodatkowo wspólnie realizowanymi planami sprzedażowymi. Jest to dla nas tym ważniejsze, że status Partnera Generalnego Consultia uzyskała jako pierwsza multiagencja współpracująca z Link4 TU S.A.

Consultia Sp. z o.o. współpracuje z Link4 od 2011 roku oferując za pośrednictwem swoich Partnerów produkty komunikacyjne, mieszkaniowe oraz przygotowane dla małych i średnich przedsiębiorstw.28 listopad 2014
Grudniowy finisz 2014

Na miesiąc grudzień 2014 roku Consultia Sp. z o.o. we współpracy z trzema zakładami ubezpieczeń (Warta, YCD i MTU) przygotowała atrakcyjne, dedykowane tylko dla naszych agentów rozwiązania promocyjne.

W Warcie dla wszystkich agentów oferowane jest dodatkowe 5% prowizji za ubezpieczenia AC. Wszyscy Partnerzy sprzedający YCD otrzymali natomiast w ramach konkursu "Apetyt na YCD" możliwość uzyskania specjalnej premii kwotowej w wysokości 500, 700 lub 1.000 zł. Z kolei w MTU dla wytypowanych pośredników zaproponowane zostały indywidualne kontrakty z nagrodami pieniężnymi w wysokości 1.000 i 2.000 zł.

Informujemy ponadto, że zakończony został konkurs SPECJALNY zorganizowany pod hasłem: "Zima All Inclusive z Consultią i Link4", który trwał od 01/09/2014 do 30/11/2014. Ostateczne ogłoszenie wyników z podaniem listy laureatów zostanie zaprezentowane i przesłane w dniu 15 grudnia 2014 roku. Zwieńczeniem wysiłków dla najlepszych 30 osób będzie 4-dniowy wyjazd z wieloma atrakcjami do Bukowiny Tatrzańskiej i okolic.27 październik 2014
Złoty Certyfikat Rzetelności dla Consultia Sp. z o.o.

Z przyjemnością informujemy, że podczas III Kongresu Rzetelnych Firm zorganizowanego w Hotelu Mariott w Warszawie w dniu 09 października 2014, w ramach V Edycji Złotych Certyfikatów, Consultia Sp. z o.o. otrzymała Złoty Certyfikat Rzetelności.

Spotkanie to uświetnione zostało ciekawym panelem dyskusyjnym oraz wykładami Prof. dr hab. Witolda Modzelewskiego - Prezesa Zarządu Instytutu Studiów Podatkowych oraz Jurka Owsiaka z WOŚP. Patronami honorowymi tego wydarzenia byli IdeaMoney, Krajowy Rejestr Długów oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Medialnie wsparcie udzielone zostało przez Forbes, WP.pl, Newsweek oraz biztok.pl.

Złote Certyfikaty Rzetelności to świadectwa potwierdzające stosowanie dobrych praktyk biznesowych. Otrzymują je firmy, które w swojej codziennej działalności kierują się wysokimi standardami moralnymi i jednocześnie potwierdzają swoją silną pozycję rynkową.Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)