Wydarzenia

06 luty 2015
TOP of the TOP w prowizjach

Wraz z nadchodzącymi naliczeniami jakie generowane będą dla wszystkich Partnerów w miesiącu lutym br. zastosowany będzie po raz pierwszy nowy załącznik prowizyjny przygotowany na 2015 rok.

Jak wynika z przeprowadzonych analiz porównawczych przygotowana przez Consultię propozycja nowych zasad wynagrodzenia prowizyjnego jest aktualnie najciekawszym rozwiązaniem na rynku. W kanale miltiagencyjnym nie ma ona sobie równych wśród tych, które stosowane są przez inne multiagencje o zasięgu zarówno regionalnym jak i ogólnopolskim. W zdecydowanej większości przypadków jest ona również ekonomicznie uzasadnioną alternatywą dla prowizji oferowanych na bezpośrednio zawartych umowach agencyjnych z zakładami ubezpieczeń.

Ciągła praca nad poprawą różnych obszarów współpracy z Consultią, w tym także warunków finansowych jest naszym mottem przewodnim. Niezmiennie od początku naszego działania hołdujemy zasadzie: "Pracując TAK SAMO, ALE RAZEM można osiągnąć więcej!".13 stycznia 2015
Zimowe All Inclusive już za nami

W dniach 08 – 11 stycznia 2015 roku odbył się - w ramach zorganizowanego w okresie wrzesień-listopad 2014 przez Link4 i Consultię konkursu - wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Bukowiny Tatrzańskiej dla wszystkich zwycięzców i laureatów w poszczególnych ligach konkursowych.

Obszerna agenda tego wyjazdu poza merytorycznym jej charakterem uwzględniała m.in. nocleg w uroczo położonym hotelu Zbójnicówka, jazdę na skuterach śnieżnych, korzystanie z ośnieżonych stoków ośrodka narciarskiego w Białce Tatrzańskiej, wizytę w termach Bania, uroczystą kolację uświetnioną kapelą góralską i śpasami w karczmie Tatrzański Bór, kulig saniami, ognisko i wiele innych atrakcji i zabaw organizowanych ad hoc przez zadowolonych agentów współpracujących z Consultią.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za bardzo aktywny udział we wszystkich zajęciach szkoleniowych :), zdyscyplinowaną postawę :) oraz 100% frekwencję i doskonały humor połączony z uśmiechem jaki towarzyszył wszystkim przez cały wyjazd (zdjęciowa mini galeria do zobaczenia tutaj).


22 grudzień 2014
Koniec 2014, co nas czeka w 2015, życzenia

Zarząd Consultia Sp. z o.o. pragnie poinformować, że w ramach realizacji przyjętej na lata 2014-2016 strategii "Przewaga dzięki technologii" zakończony został I etap prac nad projektem porównywarki Consultia24.pl. Ostatecznemu liftingowi przed uruchomieniem poddawana też jest Strefa Agenta z dostępem dla agentów do systemu rozliczeniowego Tower.

Z przyjemnością chcemy także zakomunikować, że zakończone zostały prace nad nowym załącznikiem prowizyjnym jaki będzie obowiązywać w Consultii w 2015 roku. Wprowadzone modyfikacje zdecydowanie upraszczają dotychczas stosowane rozwiązania, znacznie uatrakcyjniają oferowane przez nas prowizje oraz dają szersze możliwości indywidualnego dopasowania warunków dla każdego z zainteresowanych.

Korzystając z okazji Zarząd Consultia Sp. z o.o. pragnie również wraz z całym zespołem podziękować wszystkim Partnerom biznesowym za współpracę w sumie owocnym choć nie łatwym dla całego rynku 2014 roku. Życzymy Wesołych Świąt Bożego Narodzenia, spokoju, odpoczynku w gronie rodzinnym oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Oby ten nadchodzący 2015 rok był dla wszystkich jeszcze lepszy.Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)