Wydarzenia

25 maja 2015
Consultia laureatem w konkursie Warty/HDI

Miło nam poinformować, że Consultia Sp. z o.o. znalazła się w gronie laureatów pierwszej edycji konkursu SuperCar Day 1, organizowanego przez Wartę w ramach tzw. Klubu Elitarni HDI. Nagrodą była możliwość wypróbowania posiadanych umiejętności za kierownicą najbardziej ekskluzywnych, sportowych samochodów takich marek jak: Ferrari, Lamborghini, Jaguar, Nissan GTR, Mercedes SLS AMG oraz Porsche.

Sprawdzenie możliwości drogowych tych niesamowitych pojazdów odbyło się w dniu 20 maja 2015 na podwarszawskim odcinku autostrady A2. Przejeżdżające w kolumnie super-sportowe, luksusowe samochody, prowadzone przez nagrodzonych finalistów (w tym z ramienia Consultii przez Sebastiana Miśtę - Dyrektora Sprzedaży) wzbudzały duże zainteresowanie, a zaparkowane pod restauracją Dworku w Nieborowie, gdzie na laureatów czekał uroczysty obiad, stały się również nie lada atrakcją dla pozostałych gości oraz przypadkowych przechodniów.

Imprezę uświetnili swoją obecnością Panowie Jarosław Piątkowski Wiceprezes Zarządu TUiR Warta S.A. oraz Eryk Szczepański Dyrektor Zarządzający Departamentem Sprzedaży Ubezpieczeń Masowych HDI, którzy osobiście wręczali laureatom pamiątkowe dyplomy. Zdjęciowa mini galeria z imprezy do zobaczenia tutaj).


20 kwiecień 2015
VII Kongres Consultia Sp. z o.o.

W dniach 17-18 kwietnia 2015 roku w Toruniu odbył się coroczny, tym razem VII Kongres Partnerów Consultia Sp. z o.o. W spotkaniu tym wzięli udział najlepsi współpracujący z firmą agenci ubezpieczeniowi, przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych, w tym liczna reprezentacja Zarządów części z nich, goście specjalni oraz pracownicy Spółki.

W pierwszej, merytorycznej części Kongresu Prezes Zarządu Consultia Sp. z o.o. - Arkadiusz Świercz przedstawił wyniki finansowe Spółki za 2014 rok oraz podsumował rynek podmiotów multiagencyjnych w Polsce z uwzględnieniem ich specyfiki współpracy z zakładami ubezpieczeń. Krótki wykład poprowadził także Adam Kubicki - trener w zakresie sprzedaży produktów finansowych, autor wielu publikacji i książek związanych z ubezpieczeniami i tematyką sprzedażową. Druga część Kongresu poświęcona została wyróżnieniu najlepszych sprzedawców w poszczególnych towarzystwach oraz w samej Consultii. Nowością było wprowadzenie od tego roku trzech autorskich wyróżnień specjalnych: "Pomocna Dłoń" (dla opiekującego menadżera z ZU), "Kryształowego Serca Consultii" (dla osoby szczególnie zasłużonej w rozwój firmy) oraz "Fair Play" (dla towarzystwa ubezpieczeniowego).

Część wieczorna spotkania uświetniona została uroczystą kolacją oraz występem grupy Szafa Gra, przyjętym przez wszystkich gości gromkimi owacjami i wielokrotnymi bisami. Wszystkim za udział serdecznie dziękujemy (mini galeria zdjęć do zobaczenia tutaj natomiast filmowy reportaż znajdziecie Państwo tutaj). Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo tutaj.09 marzec 2015
Było szybko, będzie jeszcze szybciej

Nawiązując do naszej poprzedniej publikacji z dnia 06 luty 2015 roku, w której pisaliśmy o wprowadzeniu na rok 2015 nowego załącznika prowizyjnego, Consultia Sp. z o.o. pragnie poinformować, że po okresie przygotowań od strony logistycznej i systemowej przyspieszone zostanie generowanie przez nas naliczeń prowizyjnych dla Partnerów.

Przygotowane zmiany polegają na skróceniu o 10 dni wysyłki naliczeń prowizyjnych oraz transferu prowizji na konta współpracujących z nami osób. Aktualnie naliczenia prowizyjne będą wysyłane do wszystkich 10 każdego miesiąca, a prowizje wypłacane będą już 15 każdego miesiąca (dla Partnerów z autofakturowaniem). Osoby pozostające przy indywidualnym fakturowaniu otrzymają zaś prowizję do 25 każdego miesiąca.

Wprowadzone zmiany są konsekwencją naszego stałego samodoskonalenia się we współpracy z naszymi Partnerami biznesowymi. Konsekwencją ich wprowadzenia jest szybsze lokalizowanie środków na kontach poszczególnych agentów oraz uporządkowanie po obu stronach wszelkich spraw natury księgowo-fiskalnej. Ciąg dalszy nastąpi ...

Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)