Wydarzenia

19 października 2015
Dedykowane konkursy Consultii - podsumowanie

Pragniemy zakomunikować, że w dniach 27 września - 04 października 2015 roku odbył się w wyjazd szkoleniowo-integracyjny na Sycylię. Wyjazd ten był nagrodą w ramach zorganizowanego przez Consultie i Ergo Hestię konkursu, który trwał w okresie maj - sierpień 2015 roku (pamiątkowe zdjęcie tutaj).

Efektownym wyjazdem 26 osobowej grupy do Czarnogóry w dniach 15 - 19 października 2015 roku podsumowany został także specjalny 3 miesięczny konkurs (lipiec - wrzesień 2015) dla agentów współpracujących z Consultią, jaki został ogłoszony przez Consultię i Link4 (pamiątkowe zdjęcie tutaj). Równie atrakcyjny okazał także wyjazd na Teneryfę (w dniach 26 listopada - 03 grudnia), stanowiący nagrodę w konkursie zorganizowanym przez AXA Direct dla Partnerów Consultii (pamiątkowe zdjęcie tutaj).

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy oraz dziękujemy za osiągnięte wyniki, aktywny udział we wszystkich zajęciach a także doskonały humor. Zapraszamy jednocześnie do trwającego jeszcze konkursu w AXA Direct oraz do wzięcia udziału w uruchomionych obecnie dwóch konkursach w Proamie, gdzie nagrodą jest wyjazd na Teneryfę lub do Tajlandii pokaż więcej.28 września 2015
Koordynatorzy Consultii bliżej agentów

Mamy przyjemność poinformować, że Zarząd Consultii Sp. z o.o. po wnikliwej analizie rozwoju dotychczasowej sprzedaży oraz sygnałów płynących od współpracujących z nami agentów podjął decyzję o wzmocnieniu naszej reprezentacji w terenie.

Zespół dotychczasowych czterech Koordynatorów - Dyrektorów Regionalnych działających w Polsce północnej (2 osoby - Szczecin i Gdańsk) oraz centralnej (2 osoby - Łódź i Warszawa) został wzmocniony o trzech nowo zrekrutowanych pracowników. Będą oni odpowiedzialni za współpracę z agentami na terenach Polski południowej (2 osoby - Wrocław i Katowice) oraz zachodniej (1 osoba - Poznań). Jednocześnie trwają rozmowy nad wzmocnieniem naszej obecności również na obszarze Polski wschodniej, gdzie w najbliższym czasie planowane jest także zatrudnienie 1 osoby w randze Koordynatora - Dyrektora Regionalnego.

Powyższe rozwiązania mają na celu dalsze podnoszenie jakości oferowanych przez Consultię usług, szybszy i efektywniejszy kontakt z agentami oraz lepsze przybliżenie wszystkim zainteresowanym wszelkich aspektów i korzyści wynikających z podjęcia współpracy z Consultia Sp. z o.o.15 czerwca 2015
Regaty TU 2015

W dniach 11-14 czerwca 2015 w miejscowości Ogonki (koło Węgorzewa) na Mazurach odbyły się drugie już Regaty Towarzystw Ubezpieczeniowych. W zawodach uczestniczyły załogi reprezentujące 16 firm związanych z rynkiem ubezpieczeniowym. Consultia Sp. z o.o. również wystawiła własną drużynę, w skład której weszli m.in. Dyrektor Sprzedaży Sebastian Miśta oraz pełniący funkcję sternika Prezes Consultia IT Grzegorz Telka.

Poza klasycznymi regatami jedną z imprez towarzyszących były zawody rozgrywane w ramach Pucharu Prezesów. Niezmiernie miło nam poinformować, że załoga Consultii zajęła w tej rywalizacji zaszczytne I miejsce.

Twarda walka na wodzie nie pozbawiła jednak uczestników dobrego humoru, a po kolacji wspólna zabawa przy muzyce trwała do białego rana. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i nagrodzonym. Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo tutaj.Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)