Wydarzenia

13 kwietnia 2012
Nowa odsłona serwisu www.consultia.pl

Miło nam poinformować, że z dniem dzisiejszym została uruchomiona nowa strona internetowa naszej firmy. Żegnamy się zatem - po ponad czterech latach funkcjonowania - z dotychczasowym jej wyglądem. Wierzymy, że w zaproponowanej przez nas nowej odsłonie internetowej wszyscy zainteresowani znajdą znacznie więcej szczegółów na temat proponowanych zasad współpracy z Consultia Sp. z o.o., ofercie naszej firmy oraz innych ciekawych informacji dotyczących Spółki oraz aktualności z polskiego rynku ubezpieczeniowego.

Zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi prezentujemy serwis bardziej przejrzysty, dopasowany do aktualnych wymagań sprzętowych oraz jeszcze lepiej przygotowany pod względem merytorycznym. Poprzez zaprojektowaną modułową architekturę zapewniamy jednocześnie ze swojej strony jego stały rozwój oraz ciągłe wzbogacanie treściami merytorycznymi oraz dodatkowymi funkcjonalnościami.


Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)