Wydarzenia

17 kwietnia 2012
IV Kongres Consultia Sp. z o.o.

W dniach 13-14 kwietnia 2012 roku w Hotelu Ameliówka zlokalizowanym u stóp malowniczych Gór Świętokrzyskich odbył się IV Kongres Consultia Sp. z o.o. połączony z obchodami 5-lecia powstania firmy. W jubileuszowym spotkaniu na zaproszenie Zarządu Spółki wzięli udział najefektywniejsi Partnerzy współpracujący ze Spółką, przedstawiciele Zakładów Ubezpieczeń, z którymi firma ma podpisane umowy agencyjne, jak również pracownicy Centrali Spółki w Warszawie oraz Oddziału w Piekarach Śląskich.

Podczas części oficjalnej omówione zostały przez Prezesa Zarządu - Pana Arkadiusza Świercza najważniejsze wydarzenia z życia firmy połączone z prezentacją wyników Spółki za rok 2011 i planami na rok 2012. Część tą wzbogaciła ponadto prelekcja przedstawiciela firmy Leadenhall Polska S.A. - coverholder at Lloyds. Wieczorem podczas uroczystej kolacji jubileusz 5-lecia firmy uświetniony został występem Pana Andrzeja Grabowskiego niezastąpionego w roli Ferdynada Kiepskiego z serialu Świat według Kiepskich.


13 kwietnia 2012
Nowa odsłona serwisu www.consultia.pl

Miło nam poinformować, że z dniem dzisiejszym została uruchomiona nowa strona internetowa naszej firmy. Żegnamy się zatem - po ponad czterech latach funkcjonowania - z dotychczasowym jej wyglądem. Wierzymy, że w zaproponowanej przez nas nowej odsłonie internetowej wszyscy zainteresowani znajdą znacznie więcej szczegółów na temat proponowanych zasad współpracy z Consultia Sp. z o.o., ofercie naszej firmy oraz innych ciekawych informacji dotyczących Spółki oraz aktualności z polskiego rynku ubezpieczeniowego.

Zgodnie z najnowszymi trendami technologicznymi prezentujemy serwis bardziej przejrzysty, dopasowany do aktualnych wymagań sprzętowych oraz jeszcze lepiej przygotowany pod względem merytorycznym. Poprzez zaprojektowaną modułową architekturę zapewniamy jednocześnie ze swojej strony jego stały rozwój oraz ciągłe wzbogacanie treściami merytorycznymi oraz dodatkowymi funkcjonalnościami.


Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)