Wydarzenia

18 lipiec 2012
Nowa siedziba

Miło nam poinformować, że z dniem dzisiejszym cały zespół Centrali Spółki Consultia Sp. z o.o. przeprowadził się do nowej siedziby. Po ponad 5 latach lokalizacji firmy przy ul. Rolnej 195 w Warszawie, Zarząd Spółki - w związku z jej systematycznym rozwojem - podjął decyzję o konieczności zwiększenia możliwości lokalowych firmy.

Aktualnie pod nowym adresem Spółka dysponuje profesjonalnie zorganizowaną przestrzenią biurową z rezerwą na lata przyszłe, w tym także kompleksowo przygotowaną salą szkoleniowo-dydaktyczną na 15-30 osób z pełnym zapleczem infrastrukturalnym niezbędnym do przeprowadzania szkoleń, spotkań biznesowych oraz mitingów sprzedażowych.

Nowe dane teleadresowe siedziby Spółki Consultia to:
Consultia Sp. z o.o.,
ul. Niedźwiedzia 6,
02-737 Warszawa
tel.: 22 114 54 54, 22 114 64 64,
fax: 22 114 74 74

20 czerwca 2012
System rozliczeniowy ISRS - wdrożenie

W dniu 20 czerwca 2012 roku po prawie rocznych pracach oddany został do użytku wewnętrznego przygotowany specjalnie dla Consultia Sp. z o.o. dedykowany system rozliczeniowy ISRS (Internetowy System Rozliczania Sprzedaży) pozwalający na pełne zautomatyzowanie procesu naliczania prowizji dla naszych Partnerów.

Wdrożenie dedykowanego pod nas rozwiązania poprzedzone zostało wieloma miesiącami wytężonej pracy związanej z opracowaniem założeń, przygotowaniem specyfikacji pod określone funkcjonalności, jak również nadzorowaniem prac firmy informatycznej oraz testami poprzedzającymi uruchomienie aplikacji. Przygotowany przez nas system rozliczeniowy pozwala m.in. na szybszą wymianę informacji dot. przypisu, inkasa i prowizji, skraca czas rozpoznawania reklamacji oraz pozwala na zindywidualizowane podejście do każdego z naszych Partnerów biznesowych.

Docelowo planujemy do końca roku udostępnić kolejne moduły systemu związane z wystawianiem faktur przychodowych, automatycznym fakturowaniem sprzedaży poszczególnych Partnerów (aby jeszcze bardziej przyspieszyć terminy rozliczeń), szkoleniami jak i ewidencjonowaniem zawartych ubezpieczeń.


7 maja 2012
Consultia Sp. z o.o. - Rzetelna Firma

Pragniemy poinformować, że Consultia Sp. z o.o. stale pracując nad poprawą świadczonych przez siebie usług podpisała umowę z Krajowym Rejestrem Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. i otrzymała w maju br. certyfikat rzetelności świadczący o nie posiadaniu żadnych przeterminowanych zobowiązań notowanych w KRD.

Jednocześnie Consultia Sp. z o.o. przechodząc stosowną weryfikację w Krajowym Rejestrze Długów stała się obok 36 tysięcy zarejestrowanych uczestników sygnatariuszem programu Rzetelna Firma promującego uczciwość płatniczą oraz pomagającemu przedsiębiorcom w walce z zatorami płatniczymi. Mamy nadzieję, że dzięki tym staraniom po raz kolejny dajemy dowód naszej solidności w płatnościach i ich terminowości oraz stajemy się dla naszych współpracowników jeszcze bardziej wiarygodnym partnerem w biznesie.

Program Rzetelna Firma to największe i najbardziej prestiżowe przedsięwzięcie promujące solidnych przedsiębiorców w Polsce. Celem tego programu jest szerzenie uczciwych zasad prowadzenia biznesu. Uczestnictwo w programie stanowi świadectwo stosowanych standardów w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.

Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)