Wydarzenia

04 stycznia 2013
AXA Direct w ofercie Consultia Sp. z o.o.

Od piątku 04 stycznia 2013 roku w ofercie Consultia Sp. z o.o. znalazło się kolejne towarzystwo ubezpieczeniowe jakim jest AXA Direct. Tym samym oferta Consultia Sp. z o.o. stała się kompleksowa pod względem reprezentatywności towarzystw ubezpieczeniowych sprzedających do niedawna wyłącznie w modelu direct.

AXA Direct należy do jednej z największych firm finansowych na świecie. W Polsce rozpoczęła działalność w listopadzie 2006 roku oferując pełen wachlarz ubezpieczeń komunikacyjnych. Firma nagrodzona została w ostatnich latach licznymi nagrodami, w tym: Złotym Laurem Konsumenta (w roku 2011) oraz Superbrands Poland (w latach 2011 i 2012).

Zachęcamy wszystkich naszych Partnerów jak również agentów jeszcze z nami nie współpracujących do zapoznania się z ofertą tego towarzystwa. Oferujemy dostęp do aplikacji sprzedażowej on-line oraz atrakcyjne warunki wynagrodzenia prowizyjnego z gwarancją szybkiego transferu prowizji.


22 listopad 2012
Rozszerzenie oferty Consultia Sp. z o.o.

Przed końcem 2012 roku oferta produktów dostępnych za pośrednictwem Consultia Sp. z o.o. uległa rozszerzeniu o dwa atrakcyjne produkty ubezpieczeniowe. Zostały one spozycjonowane w otoczeniu najbardziej popularnych i najczęściej sprzedawanych ubezpieczeń, czyli komunikacyjnych.

Pierwszym z nich jest dedykowane ubezpieczenie Mini GAP przygotowane dla Partnerów Consultia Sp. z o.o. we współpracy z Autoprotect Polska Sp. z o.o. będącym przedstawicielem firmy Red Sands Insurance. Co szczególnie istotne Consultia Sp. z o.o. jako multiagencja jest jego wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski.

Drugim z wprowadzonych rozwiązań jest ubezpieczenie assistance w kilku prostych wariantach obsługiwane przez Starter Assistance, firmę specjalizującą się w usługach pomocy na drodze, której głównym udziałowcem jest ADAC – największa organizacja motoryzacyjna w Europie.

28 września 2012
Promocyjny IV kwartał 2012

IV kwartał 2012 roku zapowiada się bardzo atrakcyjnie dla wszystkich Partnerów współpracujących z Consultia Sp. z o.o. Na ten okres przygotowany został we współpracy z towarzystwami ubezpieczeniowymi szereg akcji promocyjnych dedykowanych tylko dla naszych współpracowników.

Z Avivą uzgodnione zostały warunki promocji premiujące bonami osoby o największej aktywności (tzw. premia za kwotacje) oraz osoby o najlepszych wynikach sprzedażowych. Z Hestią w ramach ogólnopolskiej akcji "Turbodoładowanie" oferujemy dodatkowe 2% prowizji. W przypadku firmy InterRisk proponujemy extra prowizję (+5%) za wskazane produkty majątkowe. Z Liberty Direct i Link4 powstały autorskie konkursy, gdzie do wygrania są wysokie premie kwotowe. MTU pozytywnie zaopiniowało zaproponowany przez nas konkurs, w którym prowizje za komunikację rosną o 2%, a dodatkowo przy sprzedaży ubezpieczenia AC można zdobyć jeszcze bony Sodexo. W Gothaer oferujemy natomiast dodatkową prowizję w wysokości od 1% do 4%, a w Proamie specjalne premie kwotowe.

Wierzymy, że wysiłek włożony w przygotowanie i uzgodnienie w/w konkursów pozwoli naszym współpracownikom na uzyskanie wyższych przychodów ze swojej działalności. Wszystkim zainteresowanym życzymy sukcesów i wysokich wygranych.

Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)