Wydarzenia

25 lipiec 2013
Włączamy dopalacze na drugie półrocze

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że Consultia przygotowała dla swoich Partnerów we współpracy z trzema towarzystwami ubezpieczeniowymi szereg bardzo atrakcyjnych promocji i konkursów sprzedażowych na okres od lipca do grudnia 2013 roku.

Z Liberty Direct przez 3 miesiące w okresie VII-IX 2013 roku ma zastosowanie dodatkowe 2% wynagrodzenia prowizyjnego od inkaso z polis pierwszorocznych. W Ergo Hestia do końca roku oferujemy dodatkową prowizję w wysokości 2% w produkcie Ergo7. W okresie od VII do XII 2013 roku także w Ergo Hestii został zorganizowany przez nas specjalny konkurs, w którym 10 najlepszych Partnerów będzie zaproszonych na zagraniczną wycieczkę. Od VIII do XI 2013 roku wystartuje z kolei promocja w Link4, gdzie w specjalny sposób premiowane przez nas będą zarówno ubezpieczenia nowe jak i odnowienia (!).

Zapraszamy wszystkich do aktywnego wzięcia udziału w dedykowanych tylko dla Partnerów Consultii akcjach sprzedażowych. Wierzymy, że pozwoli to wszystkim zainteresowanym na zwiększenie w w/w okresach swoich przychodów. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

30 czerwca 2013
Consultia na X Zlocie Zabytkowych Mercedesów

Consultia Sp. z o.o. uczestniczyła i była jednym ze sponsorów tegorocznego X Zlotu Zabytkowych Mercedesów – „Mercedesem po Wiśle” jaki został zorganizowany w Płocku, w dniach 29-30 czerwca 2013 roku.

W pierwszym dniu imprezy na Starym Rynku przed Ratuszem miała miejsce prezentacja uczestniczących w zjeździe pojazdów spod znaku gwiazdy, zarówno tych z historycznym rodowodem jak i tych najnowszych, połączona z Wieczorową Galą Rocznicową. Drugiego dnia dla wszystkich uczestników Zlotu zorganizowany został specjalny przejazd na trasie Płock-Łąck-Płock uświetniony na koniec okolicznościowym koncertem Ani Rusowicz. (galeria)

Gratulujemy organizatorom dużej frekwencji, ciekawych pomysłów oraz wspaniale zorganizowanej imprezy, podczas której mieszanka historycznej motoryzacyjnej nostalgii połączona została z dawką muzycznego Déjà vu. Życzymy także wytrwałości i determinacji na kolejne 10 lat.


31 maja 2013
Budapeszt za nami, co dalej …

W dniach 16-19 maja 2013 roku zwycięzcy Specjalnego Konkursu zorganizowanego przez Consultia Sp. z o.o. i Link4 TU S.A. odbyli wraz z przedstawicielami Zarządu Consultii oraz Zarządu i kierownictwa Link4 wspólną 4-dniową wycieczkę do Budapesztu.

W ramach bogatego programu wszyscy uczestnicy mieli okazję zobaczyć urocze miejscowości Szentendre oraz Esztergom, zwiedzić Eger i posmakować wina w tamtejszych piwniczkach, poczuć Budapeszt z jego zabytkami i bogatym życiem nocnym oraz posmakować Węgry w przeróżnej postaci w specjalnie na tą okazję zarezerwowanych restauracjach. (zobacz film)

Dziękujemy wszystkim uczestnikom naszej podróży – zwycięzcom Specjalnego Konkursu Consultia-Link4 – za niezapomniane chwile, doskonałe humory, wspaniałą zabawę i wspólne doświadczenia. Pracujemy już nad kolejnymi tego typu atrakcjami dla naszych Partnerów.


Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)