Wydarzenia

04 listopad 2013
TUW TUZ – nowy partner w ofercie Consultia Sp. z o.o.

Pragniemy poinformować, że Consultia Sp. z o.o. podpisała kolejną umowę agencyjną zwiększając tym samym ilość dostępnych za naszym pośrednictwem towarzystw ubezpieczeniowych. Wszyscy Partnerzy współpracujący z Consultia Sp. z o.o. mogą od listopada br. rozszerzyć swoją ofertę o ubezpieczenia oferowane przez Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ.

Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych TUZ prowadzi samodzielną działalność ubezpieczeniową od 25 lipca 2003 roku. Jest to firma o wyłącznie polskim kapitale obecna na terenie całego kraju, prowadząca swoją działalność za pośrednictwem własnych oddziałów i przedstawicielstw oraz multiagencji ubezpieczeniowych. W swojej ofercie posiada m.in. ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, finansowe, rolne oraz te skierowane do biznesu.

Wszystkich zainteresowanych ofertę TUW TUZ zapraszamy do współpracy. Ze swojej strony rekomendujemy do sprzedaży konkurencyjny cenowo „Pakiet Nasza Rodzina” wsparty dodatkowo atrakcyjnym wynagrodzeniem prowizyjnym wynegocjowanym przez Consultia Sp. z o.o.


07 październik 2013
Turbo dopalacze na Q4 2013

Kontynuując strategię ciągłego modyfikowania i uatrakcyjniania dla naszych agentów zasad współpracy pragniemy poinformować, że Consultia przygotowała na czwarty kwartał 2013 roku szereg ciekawych rozwiązań promocyjno-sprzedażowych.

Do trwającej już promocji w Link4, gdzie w specjalny sposób premiowane są zarówno ubezpieczenia nowe jak i odnowienia oraz funkcjonującej w Ergo Hestia akcji związanej z dodatkową prowizją w produkcie Ergo7, zostały przygotowane kolejne nowe rozwiązania.

Rozbudowany został zorganizowany przez nas konkurs w Ergo Hestia, w którym 10 najlepszych Partnerów będzie zaproszonych na zagraniczną wycieczkę o pozostałe spółki z Grupy Ergo. W ramach tego samego wyjazdu kolejnych 2 najlepszych agentów z MTU oraz 3 z YCD dołączy to pozostałych dzięki czemu grupa nagrodzonych wzrośnie do 15 osób. Dodatkowo do końca roku oferujemy:
  • w MTU extra 2% prowizji za każde zawarte nowe ubezpieczenie;
  • w MTU extra 10 zł ponad standardową prowizję za każde ubezpieczenie NNW;
  • w Generali extra 1% prowizji zarówno w komunikacji jak i majątku;
  • w AXA wspierający konkurs "Pierwsza polisa" dla nowych agentów;
  • w Proama konkurs "Proama DOM";
  • w Proama konkurs aktywizujący dla osób już zarejestrowanych.

Zapraszamy do aktywnego wzięcia udziały w dedykowanych tylko dla Partnerów Consultii akcjach sprzedażowych. Wierzymy, że dobre wspólne wyniki z końca roku przełożą się na możliwość dalszego uatrakcyjniania w 2014 roku oferowanych przez nas wynagrodzeń prowizyjnych. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.


03 grudzień 2013
PZU S.A. już dostępne w Consultia Sp. z o.o.

Realizując strategię pełnej dywersyfikacji i dostępności za pośrednictwem Consultia Sp. z o.o. ubezpieczeń różnych zakładów ubezpieczeń informujemy, że zakończony został proces finalizacji umowy agencyjnej z PZU S.A. Tym samym oferta Consultii wzbogacona została o produkty największego ubezpieczyciela działającego na polskim rynku zarówno pod kątem wielkości obrotów, liczby klientów, sieci placówek, jak i liczby zatrudnionych oraz współpracujących agentów.

PZU S.A. jest macierzystą firmą dla wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej PZU, która jest jedną z największych instytucji finansowych w Polsce. Tradycje firmy sięgają 1803 roku. PZU S.A. dysponuje jedną z najbardziej rozbudowanych i całościowych ofert na rynku, która liczy ponad 200 rodzajów ubezpieczeń od komunikacyjnych, majątkowych i osobowych począwszy, na ubezpieczeniach na życie kończąc.

Zainteresowanych Partnerów podjęciem współpracy z PZU S.A. za pośrednictwem Consultia Sp. z o.o. serdecznie zapraszamy. Wierzymy, że poszerzenie oferty o tak rozpoznawalnego ubezpieczyciela przyniesie wszystkim zainteresowanym stronom wymierne korzyści.


Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)