Wydarzenia

2 maja 2014
VI Kongres Consultia Sp. z o.o.

W dniach 25-26 kwietnia 2014 roku w Toruniu odbył się coroczny, tym razem VI Kongres Partnerów Consultia Sp. z o.o. Tradycyjnie już w spotkaniu tym wzięli udział współpracujący z firmą agenci ubezpieczeniowi, przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych, goście specjalni oraz pracownicy Spółki.

W pierwszej, merytorycznej części Kongresu podczas prezentacji Arkadiusza Świercza, Prezesa Zarządu Consultia Sp. z o.o. przedstawione zostały wyniki finansowe za 2013 rok, ogłoszona i omówiona została strategia Spółki na lata 2014-2016 pod hasłem "Przewaga dzięki technologii", jak również skomentowana została tzw. "wojna cenowa" prowadzona przez ubezpieczycieli i jej skutki dla całego rynku. Część merytoryczną zamknął wykład Mirosława Oczkosia - wykładowcy w Kolegium Gospodarki Światowej w Szkole Głównej Handlowej, Członka Akademii Ekspertów Public Relations. Druga część Kongresu poświęcona została wyróżnieniu najlepszych sprzedawców w poszczególnych towarzystwach oraz w samej Consultii. Wśród nagrodzonych znalazło się wielu Partnerów współpracujących ze Spółką.

Część wieczorna spotkania uświetniona została uroczystą kolacją oraz występem grupy The Chance, gwiazd X-Factor, przyjętym przez wszystkich gości gromkimi owacjami i wielokrotnymi bisami. Filmowy reportaż z tej uroczystości już niedługo zamieszczony zostanie na naszej stronie internetowej (zakładka: O nas - Media) i YouTube. (zobacz film)14 kwietnia 2014
Podróże po Europie razem z Consultia Sp. z o.o.

MALAGA
Zakończony z końcem zeszłego roku - zorganizowany specjalnie dla Partnerów Consultia Sp. z o.o. razem z Grupą ERGO konkurs - miał swój finał pod koniec marca w Hiszpanii. Szczęśliwi laureaci wzięli udział razem z przedstawicielami towarzystw oraz Zarządu Consultii w 5-dniowej wycieczce do Malagi w słonecznej Andaluzji. Zapraszamy na reportaż z tego wyjazdu (zobacz film) .

DUBLIN
Z kolei w dniach 23-26 maja 2014 roku zwycięzcy Specjalnego Konkursu przygotowanego przez Consultia Sp. z o.o. i Link4 TU S.A. pod hasłem "Zielona Irlandia - poznaj z nami Dublin", odbędą wspólny wyjazd do stolicy tego wyspiarskiego kraju. W ramach bogatego 4-dniowego programu nasi Partnerzy, przedstawiciele Link4 oraz Consultii zwiedzą Dublin, zobaczą Guinness Storehouse, destylarnię whisky - Old Jameson Whiskey Distillery, uniwersytet Trinity College i wiele innych atrakcji. Zapowiedź filmowa tego wyjazdu do obejrzenia już teraz (zobacz film) .

PRAGA
Z przyjemnością informujemy, że Consultia we współpracy z Liberty Direct przygotowała ponadto dedykowany dla naszych Partnerów wyjątkowy konkurs "Praga z Liberty Direct". W konkursie tym, który trwał będzie od 28/04/2014 do 31/07/2014 wygrywa każdy kto sprzeda 10 pierwszorocznych polis AC i 5 pierwszorocznych polis mieszkaniowych. Zachęcamy do uczestnictwa. Liczba miejsc nieograniczona. Mamy nadzieję, że uvidime se v Praze :).


30 czerwca 2014
Dofinansowanie z UE

Zarząd Consultia Sp. z o.o. pragnie poinformować, że po dwóch latach starań pozytywnie rozpatrzony został złożony przez Spółkę do Państwowej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) wniosek o dofinasowanie ze środków unijnych w ramach Osi priorytetowej: Społeczeństwo informacyjne - zwiększenie innowacyjności gospodarki, Działanie: 8.2 Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B.

Efektem w/w decyzji było podpisanie przez Consultia Sp. z o.o. w dniu 27 czerwca 2014 roku Umowy o dofinansowanie nr UDA-POIG.08.02.00-14-103/14-00 na kwotę 175.000,00 Euro, co wraz wcześniejszymi rundami uzyskanego dofinansowania stanowi wykorzystanie całego limitu 200.000,00 Euro przysługującego mikro przedsiębiorcom w ramach pomocy de minimis.

Uzyskane środki zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Zarządu Consultia Sp. z o.o. będą wydatkowane na wdrożenie i uruchomienie kompleksowego internetowego systemu Consultia24.pl (porównywarka cen ubezpieczeń) integrującego współpracę multiagencji Consultia z towarzystwami ubezpieczeniowymi i współpracującymi agentami.Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)