Wydarzenia

22 września 2014
Konkursy i promocje czas zacząć

Jak co roku końcówka roku obfituje w różnego rodzaju ogólnopolskie akcje promocyjne i konkursy. Do takich można zaliczyć dostępne także za pośrednictwem Consultii promocje w AXA Direct ("Formuła 3x3"), Liberty Direct ("Urodzinowe nagrody od LD"), Proamie ("Zobacz w akcji Mistrzów Świata") oraz uruchomione konkursy w Allianz, Warcie, Hestii i Compensie.

Tradycyjnie Consultia przygotowała na ten okres także akcje dedykowane wyłącznie dla współpracujących Partnerów/Agentów. Zaliczyć do nich można dwa konkursy aktywizacyjno-kontraktowe opracowane z AXA Direct i Proama, dwa konkursy premiowe zorganizowane z Generali i Uniqa oraz jeden konkurs SPECJALNY przygotowany we współpracy z Link4 (od 01/09 do 30/11) pod hasłem: "Zima All Inclusive z Consultią i Link4".

Zapraszamy wszystkich Partnerów do aktywnego wzięcia udziału w wybranych przez siebie akcjach sprzedażowych. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu celem otrzymania szczegółów. Życzymy wszystkim powodzenia i sukcesów w rywalizacji.


27 sierpnia 2014
Strefa Agenta jest dla Agenta

Po 6 miesiącach projektowania, określania zakresu funkcjonalności oraz oprogramowywania możemy już zakomunikować, że finalizowane są prace nad oddaniem dla współpracujących z Consultia Sp. z o.o. Partnerów dostępnej przez WWW w pełni użytkowej Strefy Agenta.

Agenci otrzymają tym samym dostęp do wykorzystywanego w Consultii systemu rozliczeniowego Tower pozwalającego na uzyskanie informacji on-line o statusie posiadanych przez siebie rejestracji, planowanych szkoleniach, jak również wygenerowanych rozliczeniach prowizyjnych (bieżących i archiwalnych). Ponadto udostępniona zostanie dla celów reklamacyjnych możliwość sprawdzenia wszystkich uznanych i rozliczonych przez towarzystwa z Consultią polis, co pozwoli na indywidualną kontrolę otrzymywanych naliczeń prowizyjnych.

Oficjalne uruchomienie i udostępnienie Partnerom wyżej wymienionej aplikacji zaplanowane jest na październik br. Aktualnie prowadzone są jeszcze prace integrujące z wydzielonymi w Consultii działami. Z chwilą zakończenia tych prac przekażemy wszystkim zainteresowanym informacje o obowiązujących zasadach logowania.


31 lipca 2014
Technologiczna niezależność - ConsultiaIT Sp. z o.o.

Pragniemy poinformować, że do grona działających już spółek z logotypem "Consultia", t.j. Consultia Sp. z o.o. (multiagencja ubezpieczeniowa) oraz KB Consultia Sp. z o.o. (kancelaria brokerska) dołączył nowy podmiot - ConsultiaIT Sp. z o.o.

Zadaniem ConsultiaIT będzie w głównej mierze rozwijanie i nadzór nad wszelkimi obszarami technologicznymi związanych z działaniami Grupy Consultia, w tym dotyczących dedykowanych aplikacji, serwisów internetowych, CRM, aplikacji mobilnych oraz rozwiązań w zakresie analityki, wsparcia sprzedaży i zarządzania siecią. Pozwoli to m.in. na uzyskanie pełnych praw właścicielskich (w tym kodów źródłowych) do opracowywanych rozwiązań IT oraz da możliwość skutecznego kontrolowania kosztów związanych z tworzeniem i rozwijaniem funkcjonujących w Spółkach technologii.

W ocenie Zarządu Spółki zbudowanie własnych kompetencji technologicznych pozwoli wszystkim powiązanym ze sobą kapitałowo podmiotom z Grupy na uniezależnienie się od dostawców zewnętrznych, gwarancję terminowości realizowanych zleceń oraz stabilność i niezależność w szybko rozwijającej się dziedzinie jaką jest szeroko rozumiane IT.
Informacje prasowe

2019-09-06 Grecos z 70 mln zł gwarancji ubezpieczeniowej od EuropyEuropa odnowiła touroperatorowi Grecos gwarancję ubezpieczeniową na kolejny rok. Umowa obowiązuje od 17 września. Tym razem suma opiewa na 70 (...)
2019-09-06 Biuro RF: niskie sumy w szkolnych NNWMarcin Jaworski, ekspert ds. komunikacji i edukacji w Biurze Rzecznika Finansowego podkreśla, że sumy i zakres NNW oferowane przez szkołę często (...)
2019-09-06 Digital Care: 60 tys. smartfonów do naprawy w wakacjeDigital Care przedstawia bilans napraw zrealizowanych w okresie wakacyjnym. Firma przyjęła 60 tys. zgłoszeń, a większość z nich to uszkodzenia (...)
2019-09-05 Wyniki UFG po I półroczu 2019Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny opublikował swoje wyniki za I półrocze 2019 roku (zobacz: [[https://s.dzub.pl/c0523532 sprawozdanie UFG]]). W (...)
2019-09-05 Uniqa: nowa wersja ubezpieczenia mieszkania płatnego miesięcznieUniqa wprowadza nową wersję ubezpieczenia Bezpieczne Mieszkanie, dedykowanego mieszkańcom spółdzielni i wspólnot mieszkaniowych, płatnego co (...)